Archiwum Herbiness – co to jest

W Archiwum Herbiness znajdziesz nagrania audio spotkań i mini-wykładów, które odbywają się online od 2020 r. Są to nagrania spotkań, które były otwarte, czyli dostępne dla wszystkich. Po kilku dniach nagrania były archiwizowane i masz je właśnie przed sobą. Archiwum stale się rozrasta, więc nagrań będzie przybywać.

W cenie 199 zł otrzymasz półroczny dostęp do nagrań od momentu zakupu i nasze wsparcie techniczne. Nagrania możesz odsłuchać w Akademii Herbiness, czyli dostęp do nich wymaga zalogowania się do Akademii. Pełną ofertę kursów i e-booków Akademii Herbiness znajdziesz tutaj.

Zgromadzone materiały dotyczą aromaterapii i perfumerii naturalnej. To jednak bardzo szerokie pojęcia, ale przykładowe tematy to:

  • najlepsze olejki do tworzenia naturalnych perfum
  • olejki, absoluty, żywice – czym są i jakie są między nimi różnice
  • jak wygląda kurs aromaterapii klinicznej w brytyjskiej szkole Penny Price
  • w jakich stężeniach stosuje się olejki eteryczne w aromaterapii np. u dzieci
  • afrodyzjaki, magiczne moce olejków eterycznych – czy istnieją naprawdę?

Długość nagrań to przeważnie ok. 60 minut (ale często dłużej). Dzięki dostępowi do Archiwum możesz słuchać nagrań w dowolnym momencie, kolejności i ile razy chcesz. Na dzień dzisiejszy (06.09.2021) w Archiwum Herbiness znajdziesz 18 nagrań.

Chcesz być na bieżąco z nowymi spotkaniami? Na stronie głównej bloga znajdziesz informacje o nadchodzących wydarzeniach online.

Ważne: proszę pamiętaj, że wszystkie zawarte tu informacje służą jedynie celom edukacyjnym. Korzystając z wiedzy fitoterapeutycznej i wieloletniego doświadczenia, wybieramy wysokiej klasy olejki, które chcemy oddać w ręce osób świadomych swoich potrzeb.